Beypiliç Piliç Ciğer ve Yürek

Beypiliç Piliç Ciğer ve Yürek

Tavujk ciğeri, yüksek miktarda protein ve folat içermesi ile doğurganlığı arttırma açısından önemli bir besin kaynağıdır. Tavuk ciğeri protein, niasin ve fosfor olmak üzere birçok besin açısından zengin bir yapıya sahip olup, Kansızlığı gidermek, cilt sağlığını korumak adına tavuk ciğerini tüketmek insan sağlığı açısından önemlidir.

 Beypiliç ciğer ve yürek'den nefis kavurmalar yapabilirsiniz. Her mutfakda olması gereken sakatatlar, önemli vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar ve vitaminler gibi hemen hemen her besin maddesinin en yoğun kaynağıdır.

Tavuk ciğeri protein, niasin ve fosfor olmak üzere birçok besin açısından zengin bir yapıya sahip olup, Kansızlığı gidermek, cilt sağlığını korumak adına tavuk ciğerini tüketmek insan sağlığı açısından önemlidir.

İngiltere'nin en çok satan gazetelerinden " Ther Guardian " gazetesinde tavuk ciğeri ile iligli haberin birinde şu şekilde bir bilgi yer alıyor ; Tavujk ciğeri, yüksek miktarda protein ve folat içermesi ile doğurganlığı arttırma açısından önemli bir besin kaynağıdır. Tavuk ciğerindeki kolestrol içeriği oldukça yüksek olmasına rağmen bu ciğer çeşidi , çeşitli besin öğelerince çok zengindir.

 

Ürün taze dondurulmuş

Ambalaj Tipi

Ambalaj Ağırlığı

Koli Ağırlığı

Koli içi Tabak Adeti

Tabak içi Adeti

Ürün Tanıtımı

 

 

Piliç Ciğer Yürek

Tabaklı

1kg/0,55kg

8kg/6,6kg

8 -12

Dökme

 

 

Piliç ciğer ve yüreğin karışık olarak sevk edildiği ürün çeşididir.

Dökme

-

8-12 Kg/10KG

2/10

Dökme

23 51
İnönü Mah. 1749. Cad. No:19 Yenimahalle/Ankara
+90 312 397 2005
© Bilpa. 2017 tüm hakları saklıdır.
FacebookTwitterinstagram